LED sijalica E27 6W Filament LFB-G45-6
290,00 RSD(290,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 6W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | E27 |
| Izvor svetla | LED |
| Boja svetla | 3000K, 4000K |
| Materijal | Staklo |
| Dimenzije | d: 70mm, Ø45mm |
| Dimabilna | NE |
| Proizvođač | Forma |
| Radni vek | < 30000 h |
| Energetska efikasnost | E |
| Potrošnja el energije | 6 kWh/1000 |
Šifra proizvoda:
LFB-G45-6
Kategorije: LED rasveta, LED Sijalice, LED SIJALICE, Sijalice
Oznake: dekorativne sijalice, led rasveta, led sijalica
Opis
LED filament sijalice dolaze u raznim dimenzijama i oblicima i služe kao dekorativni i vizuelni element.Model Forma LFB-G45-6 je dekorativna sijalica jačine 6W sa E27 tipom grla i LED izvorom svetla.Daje toplo belu boju (3000K). Obim balona je 45mm.Pored toga što osvetljava vaš prostor ova sijalica pruža veoma visoku efikasnost.Takođe ima dug vek trajanja koji iznosi < 30000h.Koristi napon od 220-240V.Kao i sve vrste filament sijalica i ova ide uz rasvetu sa otvorenim grlom poput visilica i lustera kako bi dekorativni efekat bio jos vidljiviji.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED sijalica E27 6W Filament LFB-G45-6 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LFB-G45-6 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta





