-23%
Visilica VE722-30 RG
6.200,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Roze zlato |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | v: 1000mm, Ø 300mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
VE722-30 RG
Kategorije: Dekorativna rasveta, Poslednji komadi, Visilice
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne visilice, staklene visilice
Opis
Visilica Forma VE722-30 RG izrađena je od kvalitetnog metala i stakla u boji roze zlata pružajući moderan i profinjen izgled svakom prostoru. Opremljena je jednim E27 grlom.Sa dimenzijama 1000xØ300mm, ova visilica je dovoljno upečatljiva da postane dekorativni akcenat, a istovremeno dovoljno jednostavna da se uklopi u razne stilove enterijera – od minimalizma do industrijskog dizajna. Savršen izbor za dnevne sobe, trpezarije ili moderne kuhinje.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Visilica VE722-30 RG |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | VE722-30 RG |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta









