-18%
LED visilica KP6043-48V
22.500,00 RSD
| Jačina | Max. 48W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K-6400K |
| Daljinska kontrola | DA |
| Dimabilno na daljinski | DA |
| Boja | Hrom |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | v: 1000mm, Ø 500mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
KP6043-48V
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED kristalne lampe, LED visilice, Poslednji komadi
Oznake: dekorativna led rasveta, dekorativne led lampe, led visilice dekorativne
Opis
LED visilica Forma KP6043-48V unosi čist glamur u vaše prostorije i stvara očaravajuću igru svetlosti i senke u vašem okruženju.Jačina od max.48W sa integrisanim LED svetlom omogućiče vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.Takođe poseduje daljinski upravljač za odabir boje svetla u rasponu od 3000K do 6400K kao i dimovaje,sto omogućava da podesite jačinu svetla vašim potrebama.Zbog svojih dimenzija od 500x1000mm ova visilica je idealna za moderne trpezarije, elegantne dnevne sobe ili kao stilizovani naglasak u vašem prostoru.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED visilica KP6043-48V |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | KP6043-48V |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






