LED viseća lampa F2614-3V BK
2.800,00 RSD
| Jačina | 3W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Boja | Crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | v: 1000mm, v: 500mm, Ø 20mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2614-3V BK
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED visilice, Novo u ponudi
Oznaka: led viseća lampa
Opis
LED viseća lampa Forma F2614-3V BK u elegantnoj crnoj boji unosi dozu savremenog dizajna u svaki enterijer. Sa snagom od 3W i integrisanim LED izvorom svetlosti, pruža pouzdano i dugotrajno osvetljenje uz nisku potrošnju energije.Emituje toplo belu boju svetla (3000K).Izrađena od kvalitetnog aluminijuma, odlikuje se izdržljivošću i sofisticiranim izgledom. Sa dimenzijama 1000 x Ø20 mm, savršeno se uklapa iznad trpezarijskog stola, u dnevnoj sobi ili spavaćoj sobi, pružajući prijatnu i funkcionalnu rasvetu uz moderan estetski utisak.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED viseća lampa F2614-3V BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2614-3V BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






