Fenjer stubić GIAFFA/ROBY BK CCT
4.800,00 RSD
| Jačina | 8,5W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja svetla | 3000K/4000K/6400K |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | š: 200mm, v: 945mm |
| Stepen zaštite | IP55 |
| Proizvođač | Fumagalli |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
GIAFFA/ROBY BK CCT
Kategorije: Fenjeri, Fumagalli rasveta, Novo u ponudi, Spoljna rasveta, Stubići
Oznake: fumagalli rasveta, spoljna rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Fenjer stubić GIAFFA/ROBY BK CCT |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | GIAFFA/ROBY BK CCT |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: |
Fumagalli rasveta






